Gdy życie stało się nieznośne…

h

CZEGO SZUKASZ? > Szukam pomocy

Prawdziwe zwycięstwo , to zwycięstwo nad samym sobą.

Ueshiba Morihei O’Sensei

Jesteś tu prawdopodobnie dlatego, że w Twoim życiu pojawił się dyskomfort. Być może jest to brak poczucia bezpieczeństwa, utrata radości życia, poczucie winy, samotność. A może masz wrażenie, że Twoje obecne życie to niekończąca się walka?


Każdy ma w sobie wielką moc zmiany.


Na co dzień pracuję z ludźmi takimi, jak Ty. Obserwuję, ile sił wkładają w zmagania się ze swoimi problemami. Widzę też, jak wielką sprawczą moc posiadają. Moc, która pozwala uzdrawiać. Dzięki niej, mogą odnajdować samych siebie i znów żyć pełnią życia.

Choć teraz pewnie wydaje Ci się to niemożliwe, z większością problemów można poradzić sobie używając jedynie własnych, wewnętrznych zasobów. Jednak w sytuacji kryzysu jesteśmy od nich odcięci, nie mamy do nich dostępu, nie udaje się ani ich dostrzec, ani z nich skorzystać.

Najlepsze rozwiązania są proste.

Skoro tu jesteś, prawdopodobnie masz już świadomość, jak trudno jest pomóc sobie samodzielnie. Do zmiany, potrzebny jest jedynie impuls, nie zawsze jednak jesteśmy na niego gotowi. Często najkrótszą drogą jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy.


Zobacz jak mogę Ci pomóc:

PSYCHOTERAPIA

COACHING

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE